Ми хочемо жити в чистій країні!!!!

На минулому тижні (25,26 жовтня) учні нашої школи відвідали тренінги, які були організовані офіційними представниками міжнародного екологічного руху Let’s Do It Ukraine.

/Files/images/IMG_2017-10-25 14-01-22.jpg

Протягом двох днів школярі навчалися правильно організувати шкільний збір сміття та сортувати відходи. Конкурси, змагання та цікаві лекції допомогли звернути увагу учнів на проблему планети.Екологічна проблема — одна з глобальних проблем сучасності, що проявляється в різкому загостренні суперечностей у відносинах між людиною і природою, порушенні природних процесів через надмірний антропогенний вплив. Дорослим складно змінювати свої звички. Значно простіше навчити правильних звичок дітей! Цьому й будуть присвячені наші заходи з ековиховання: уроки, тренінги та роздільний збір сміття.

Тож 47 школа приєднується до цього проекту, який направлений на ековиховання учнів, роздільний збір сміття та його подальшу переробку. Ми хочемо жити в чистій країні!

/Files/images/IMG_2017-10-26 13-42-41.jpg

/Files/images/IMG_2017-10-26 13-43-43.jpg

Зробимо Україну Чистою Разом!