Cтруктура та органи управління Миколаївської гімназії №47 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Власником закладу освіти є територіальна громада м. Миколаєва в особі Миколаївської міської ради. Керівництво закладом здійснює директор.

Заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року №778, нормативними актами МОН України, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та своїм статутом.

У закладі освіти діє трьохступенева структура отримання повної загальної середньої освіти :

І ступінь – 1-4 класи - початкова школа

II ступінь – 5-9 класи - основна школа

У закладі функціонують:

· педагогічна рада;

· рада школи;

· методичні об’єднання вчителів ;

· психологічна служба;

· учнівська рада;

- рада батьківського активу.