Тренінг для вчителів "Як навчитися легко вчитися"

Сучасні вимоги європейського рівня розвитку освіти сприяють вільному вибору засобів навчання та максимальній самореалізації в умовах психологічного комфорту. Сьогоденна освітня модель – інформаційна. Вона забезпечує накопичення знань. І одночасно вона перенасичена інформацією. Надлишок інформації викликає стрес в учнів.Як відомо, інформаційне перенасичення, що властиве нашому часу, має вплив на всі вікові групи, але особливо на дітей. Інтенсифікація навчального процесу приводить до цілого ряду порушень у стані здоров’я школярів. У більшій степені це стосується обдарованих учнів, яким доводиться оволодівати поглибленими знаннями і навичками, запам’ятовувати значний об’єм інформації. Тому педагоги вимушені шукати шляхи оптимізації навчального процесу, використовувати технології, які максимально знижують інформаційне навантаження на дітей. Одним із найефективніших способів зниження зазначеного негативного впливу є застосування мнемотехніки як технології ефективного засвоєння інформації.

Вчителі школи шукали шляхи вирішення цієї проблеми на тренінгу "Як навчитися легко вчитися".

/Files/images/SAM_0909.JPG

/Files/images/SAM_0910.JPG