Запрошуємо майбутніх першокласників на підготовчі заняття

Дорогі батьки!!!

Обставини, які склалися останнім часом, порушили плани мільйонів людей по всій нашій країні.

Втім, життя триває.

Після весни дуже швидко мине і літо й прийде шкільна пора, коли дітям доведеться йти до школи. Сучасна освітня програма складена таким чином, що діти мають йти до школи вже трішки підготовленими до навчання.

В цьому Вам готові прийти на допомогу вчителі Миколаївської гімназії 47: Авраменко Людмила Сергіївна, Горбатюк Ірина Сергіївна та Мартинова Олена Сергіївна, які здійснюють дистанційну підготовку малюків до першого класу.

Комплексний курс підготовки до школи - читання, письмо, основи математики;

Інтенсивний курс англійської мови;

Різноманіття навчальних ігор;

Інтерактивні вправи та цікаві завдання;

Корисні розминочки і гімнастика для очей та рученят;

Творчі майстер-класи з малювання, які сприяють розвитку дрібної моторики, пам'яті та допомають освоїти швидкочитання, вчать помічати дрібниці - все це та багато іншого очікує на діток на наших заняттях в форматі відео зв'язку.

Чекаємо Вас на наших онлайн заняттях кожного ПОНЕДІЛКА, СЕРЕДУ ТА П'ЯТНИЦЮ о 15:00 годині за наступним посиланням:

wym-1652302554673