До Миколаївської загальноосвітньої школи № 47 знову завітав Святий Миколай!

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й діти – з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це й буває на свято…

В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей день вони чекають його з нетерпінням: бо знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм подарунки та «миколайчики». Тож намагаються бути протягом усього року саме такими: не лінивими, доброзичливими, старанними. Такими і є наші діти- учні школи № 47. За традицією, в очікуванні Святого Миколая,на годині спілкування діти пригадали свої добрі вчинки та всіляки негаразди… Щорічна зустрІч з покровителем нашого міста –це ще одна можливість прагнення кожної дитини до життя, гідного людині. Адже вони розуміють, що допомагає Святий Миколай лише тим людям, у кого чиста душа , хто відкритий і щедрий на добро!

/Files/images/1св2.jpg

/Files/images/1св3.jpg