Впровадження проекту «Біоетика» в 3-А класі

З метою розширення і уточнення знань учнів про котів та собак, розвитку їх пізнавального інтересу, уважності, пам’яті, кмітливості, виховання гуманного ставлення до тварин, чуйності, доброти, милосердя та вироблення вмінь спостерігати та доглядати за тваринами в рамках впровадження проекту «Біоетика» в 3-А класі вчителем початкових класів Папахіною К.І. проведено інтерактивне заняття на тему «Гуманне ставлення до тварин». З цікавістю та інтересом діти чекали на це заняття. Адже вони разом з батьками принесли до школи своїх домашніх улюбленців - котиків. Результат заняття: діти замислились над тим, що домашні улюбленці - це не тільки розвага, а й щоденне піклування та догляд.

/Files/images/IMG_20171215_091338.jpg

А закінчилось заняття словами: «Перед тим як брати тваринку додому, треба добре все продумати, чи зможете ви виконувати свої обов'язки постійно, протягом багатьох років. Запам'ятайте, що ви у відповіді за тих, кого приручили. Майте чуйне, щедре, велике і добре серце, щоб знайшлося в ньому місце і маленькій комашці, і тваринці!»

/Files/images/IMG_20171215_092159.jpg

/Files/images/IMG_20171215_100639.jpg

/Files/images/IMG_20171215_091713.jpg

Не будь жорстоким, будь гуманним.
Не будь байдужим, будь відповідальним!