Вітаємо з Новорічними святами!!!

Дорогі наші діти і батьки! Наш педагогічний колектив щиро вітає вас з прийдешніми Новорічними святами! Хай наші з вами труднощі, негаразди підуть разом у минуле з 2020 роком! Хай залишається з нами здоров'я, сімейний затишок, щасливе дитинство ! Хай голови дітей наповнюються знаннями, які будуть давати їм впевненість у майбутньому!

wym-1608411727057

Це новорічне відепривітання створене нашим шкільним театральним колективом і його керівником Мельниченко Вікторією! Пишаюся нашими талановитими дітьми! Хай у 2021 кожна дитина знайде себе у вирії можливостей! Підтримуйте своїх дітей разом з нами, вчителями! З повагою до кожного з Вас З.В. Моторна.

wym-1608411559958