Казка "Теремок" на святі для батьків та їх майбутніх першокласників.

2017-05-06

Сьогодні в вечірній актовій залі школи лунає гомін дорослих та малят. Залишилося не так багато часу, літо пролетить швидко, і 1 вересня ці дітки переступлять поріг школи, щоб затриматися тут на 11 років. Шкільне дитинство вимагає від дитини іншої позиції — вона стає учнем. Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов'язані з початком навчання у школі і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання.

З жовтня 2016 року по травень 2017 року в нашій школі проводились заняття для майбутніх першокласників з метою якнайкращої адаптації дітей до школи.

А на завершення роботи школи майбутніх першокласників, 5 травня проведене свято для батьків та наших майбутніх учнів. Ось тому так багато в залі сьогодні гостей. Пісні, танці, вірші підготували старші учні школи, а ось наші першокласники показали казку «Теремок» під керівництвом бібліотекаря школи Куценко Тетяни Миколаївни.

/Files/images/IMGP9381.JPG

/Files/images/IMGP9390.JPG

/Files/images/IMGP9405.JPG

/Files/images/IMGP9391.JPG

Цікавим для батьків був виступ їх діток на сцені в ролі квіточок та комах.

Щасливого вам літа, наші майбутні першокласники!