ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ

Розпочинаємо 2020-2021 н.р.

1.Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде святкова зустріч вчителя і учнів.

Тема першого уроку «Особливості життєдіяльності в умовах поширення коронавірусної хвороби (COViD-19)»

Для учнів 1 класу о 8.30.буде проведена святкова ігрова програма на шкільному подвір’ї.
Для учнів 2-11 класів святкові зустрічі відбудуться в класах.

Після проведення зустрічі для учнів 2-11 класів - уроки за розкладом.

2. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року забороняється.

3. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи у захисних масках( учні 1-4 класів захисні маски можуть не використовувати)

4. При вході в школу обробляти руки антисептиком, які розміщено на 3-ьох входах.

5. Під час перерв всі учні 5-11 класів повинні ходити в масках, на уроках маски можуть не використовуватися.

6. Після кожного уроку буде проводитись провітрювання приміщень та обробка дезінфекторами дверних ручок. Після навчальних занять – усіх твердих поверхностей.

7. Зміна масок повинна відбуватись кожні три години. У дітей і персоналу повинно бути 2-3 маски, в залежності від кількості уроків.

Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик , один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Пакетики підписати, щоб діти бачили для якої маски пакетик.

Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни.

8. У санітарних приміщеннях розміщено рідке мило і паперові рушники.

9. Основним заходом гігієни в умовах закладу є миття рук протягом 20 секунд. Батькам слід потурбуватись,щоб у дітей в класі було рідке мило і паперові рушники.

Протирання рук вологими серветками з метою знезараження не рекомендується.

10. Вчителям, персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг.

11. Перед проведення уроку вчителі будуть запитувати учнів про їх самопочуття.

За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя- предметника. У разі виявлення ознак ОРВІ тощо на дитину надівають захисну маску і переводять у відокремлене приміщення, повідомляють батьків та приймається узгоджене рішення для вирішення ситуації.

12. Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе та ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. З будь – якими ознаками ОРВІ залишаєте дитину вдома.

13. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

14. Навчання буде відбуватися в одному класі, переходити в інший кабінет будуть на інформатику, англійську мову та фізкультуру.

15. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково приходить зі своєю пляшечкою води.

16. Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

ГРАФІК входу учнів до навчального закладу

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД:

7.45 - 4-А, 4-Б

08.20 - 5 клас

08.15 – 9, 8-А

ЗАПАСНИЙ ВХІД №1:

07.45 - 1-А, 1-Б

08.25 - 6-А, 6-Б

08.15 - 7-А, 7-Б

08.30 - 8-Б

11.30 - 3-А, 3-Б

ЗАПАСНИЙ ВХІД №2:

08.00 - 2-А, 2-Б

08.25 – 11клас

17. При організації харчування буде забеспечена відстань між столами не менше 1,5 метра та розміщення за столом не більше 4 осіб.

Графік харчування дітей у шкільній їдальні:

8.30 – 1А

9.00 – 1Б